Kızılay’daki Dershaneler Ve Fiyatları

Kızılay’daki Dershaneler Ve Fiyatları

Kızılay, konumu ve her semtten kolayca ulaşım olanakları itibariyle özel öğretim kursları,  çeşitli sınavlara hazırlık kursları ve dershanelerin çokça bulunduğu bir semtimizdir. Kızılay ve çevresinde, her tür sınava hazırlık amacıyla uygulama yapan kurslar mevcuttur. Üniversite hazırlık kurslarından KPSS’ye, DGS’ye, TUS’a, YDS’ye,Hakimlik Sınavlarına Hazırlama Kursları’na kadar çok çeşitli yelpazede kurslar mevcuttur.
Kurs ve Dershane fiyatları dershanenin konumu, ulaşılabilirliği, kalitesi, öğretmen kadrosu, dersliklerdeki öğrenci sayısı gibi ölçütlere göre farklılıklar gösterebilir.
Ankara Testfen Eğitim Kurumu’nda ders ücretleri verdiğimiz eğitim öğretimin kalitesine, öğretmen kadromuzun deneyimli ve donanımlı olmasına, dersliklerimizin 6-8 kişiden oluşmasına göre belirlenmektedir. Ders ücretleri konusunda Ankara Testfen Eğitim Kurumu’muzu bizzat ziyaret ederek bilgi edinilmesi daha sağlıklı olacaktır. Bu yolla kurumumuzdaki çalışma ve uygulamalarımızı yerinde görmüş ve ortamımızı bizzat tanımış olursunuz.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.