Kızılay’daki  Dershaneler

Kızılay’daki Dershaneler

Kızılay Ankara’nın merkezinde ve iş yerlerinin, alışveriş merkezlerinin, mağazaların, sinema ve tiyatroların çok fazla olması nedeniyle çok fazla insan tarafındanziyaret edilen en işlek semtlerinden biridir. Saydığımız bu özellikler nedeniyle Kızılay’daki Dershaneler  Ankara’nın diğer semtlerindeki dershanelerden farklı olarak dershanecilik sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir.
Kurs sayısı her geçen gün artmaktadır. Ailelerin çocukları için kurs, dershane arayışına girdiklerinde ilk  araştırmayaptıkları yer, Kızılay’daki Dershaneler olmaktadır. Kızılay’ın merkezi bir yerinde konumlanmış olan Ankara Testfen  Öğretim Kurumuda öğrenci merkezli ve beklentileri karşılayacak kalite ve kapasitede bir kurs merkezidir.  Kurumumuzda hem sınava hazırlanan  öğrenciler, hem de ara sınıf öğrencileri için hafta içi, hafta sonu, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere tam gün eğitim verilmektedir.
Kızılay’daki Dershaneler’den biri olan Testfen Öğretim Kurumu’ndakoçluk sistemi ile birlikte öğrencilerin durumlarına  göre programlar oluşturulmaktadır. Öğrenciler bu sayede düzenli ve sistemli ders çalışmayı öğrenmekte ve takip edilmektedirler.
Ayrıca; Testfen Öğretim Kurumu’nda sınırsız ve birebir etüt olanağı vardır. Öğrencinin durumu ile ilgili velilere sürekli bilgi verilir. Öğrencilere verilecek kaynak kitaplar, yayınlar, soru bankaları öğretmenler  tarafından titizlikle incelenerek seçilir. Ödev takipleri titizlikle yapılır ve veliler mutlaka bilgilendirilir. Her gün belirli saatler arasında her öğrencinin katılımı zorunlu olan soru çözüm saatleri vardır. Bu saatlerde öğretmenler de kurumda kalır ve öğrencilere yardımcı olurlar.
Öğrencisi için destek ya da sınavlara hazırlık kursu arayan velilerimizi,  bu seçkin kurumun aile bireylerinden biri olmak üzere kurumumuza bekliyoruz.

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.